Güvenlik Alımları

Yatılı güvenlik iş ilanları

Yatılı güvenlik iş ilanları

Yatılı iş arayanların sayısı son günlerde en cok aranan kelimelerden bir tanesi olmuş durumda. Ülkenin ekonomik kriz ile mücadele ettiği dönemlerde ve büyük firmaların dahi kapanma veya işçi çıkarma sorunlarından dolayı yatılı iş ilanı arayanların sayısı binleri geçmiş durumda. Özel güvenlik haber (ögg haber) sitemize ise yoğun şekilde konaklama yeri mevcut iş arayanların attığı mesajlar fazlalaşmaya başlamış durumda. Günden güne güvenlik ilanı arayan özel güvenlik kimlik kartı sahibi ve kırsal bölgelerde yaşayanların büyük şehirlerde çalışma hayatını devam ettirmek amacı ile yatılı güvenlik iş ilanları takip etmeye devam etmektedir. Genel olarak İstanbul güvenlik iş ilanları ve İzmir güvenlik iş ilanları takip ettiği yapılan araştırmalar sonucu gözler önüne serilmektedir.

Yatılı özel güvenlik iş ilanları

Yukarıda da belirttiğimiz gibi yatılı özel güvenlik iş ilanları arayanların büyük kısmı İzmir ve İstanbul gibi metropol şehirleri seçmesinin nedenini araştırdığımızda ise, İstanbul da potansiyel olanağının yüksek seviyede olması ve maaş konusunda diğer illere göre fazlalığı nedeni ile kırsal kesimlerde yaşayan ve bulunduğu illerde potansiyel bulamayan güvenlik kimlik kartı sahibi güvenlik görevlileri ailelerini bırakarak gurbet hayatı yaşayarak sezonluk çalışmak isteyenler için seçilen bir il olduğu bilinmekte iken, İzmir özel güvenlik ilanları takip eden kişiler ise İzmir’in geçim durumunun diğer illere göre biraz daha iyi olmasından dolayı ailesi ile kırsal kesimlerden ailesi ile İzmir gibi kıyı kesiminde hayatlarını sürdürmek isteyen ögg görevlilerinin takip ettiği ögg konularının ‘nın sebebidir.

Yatılı güvenlik

Cogu güvenlik görevlisi yatılı iş ilanlarını sosyal medya üzerinden değerlendirip gitmektedir. Sezon sonunda ise geri dönüş için hazırlanan güvenlik görevlilerinin cogu mağdur olmuş durumda geri bulundukları illere dönüş sağlamakta. Gurbetçi hayatı yaşadıkları için devamlı mesai ve çalışma yaparak günlerini değerlendirmek isteyen ögg ’ler bazı kötü niyetli veya merdiven altı firma tarafından mesai ücretleri, maaşları gibi ücretleri eksik veya hiç vermeyerek mağdur ettikleri belirtilirken bizlere de gelen sorunlardan biri olmakta. Mağdur olan kişilerin cogu Alo 170 arayarak haklarını aramak isterken, bazı güvenlik görevlileri de maalesef sineye çekmek zorunda kalıyor.

özel güvenlik
özel güvenlik haber

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı