Typ güvenlik taksici oldu

0
94

Typ güvenlik taksici oldu

Gölcük’te bir okulda güvenlik görevlisi olarak çalışan Hacer Atik, okulların tatile girmesiyle işsiz kaldı. İşsiz kalmak istemeyen Hacer Atik, taksici oldu

GÖLCÜK’TE İLK

Kocaeli’nin Gölcük ilçesinde güvenlik görevlisi olan Hacer Atik (32), çalıştığı okulun tatile girmesiyle birlikte taksi şoförlüğüne başladı. Müşterilerin önce aracına binince şaşırdığını, ancak bir süre sonra kendisine alıştığını belirten Atik, çevresinden de olumlu tepkiler aldığını söyledi. Yeni eğitim- öğretim döneminin başlamasıyla yeniden okuldaki görevine döneceğini belirten Atik, “2 senedir Milli Eğitim Bakanlığı bünyesindeki okulda özel güvenlik görevlisi olarak çalışıyorum. Güvenlik görevlisi olmak da, taksicilik de zor meslekler ama ben zoru seviyorum” dedi.

ÇOK TEBRİK ALDIM

Yaz tatili nedeniyle işsiz kaldığını söyleyen Hacer Atik, özellikle kadın yolcuların durumdan memnun kaldığını belirterek, “Araç kullanmayı seviyorum. İnsanlarla diyalog kurmayı seviyorum, azimli ve sıcakkanlı bir insanım. İnsanlara hizmeti seviyorum. Araç kullanırken hem kendim geziyorum, hem de insanları gidecekleri yere götürüyorum. Kadını, kadının taşıması halk tarafından takdir edildi. Çok fazla tebrik aldım. Allah bizi kazalardan, belalardan korusun” dedi.

özel güvenlik haber – Typ güvenlik

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here