TYP

Toplum yararına program da torpil yapıyor

Toplum yararına program da Akparti Torpil Yapıyor

Milliyetçi Hareket Partisi Silahlı güç Milletvekili Cemal Enginyurt, İŞKUR eleman alımları için tertip eden kura çekilişlerinde torpil yapıldığını söyledi. Bu hususta AK Parti’ye yönelik eleştirilerde tespit edilen Cemal Enginyurt ‘un açıklamalarını haberimizde aktarıyoruz.
Milliyetçi Hareket Partisi Silahlı güç Milletvekili Cemal Enginyurt eleman alımları konusunda defa konuşulacak bir iddiada yer aldı.

Toplum yararına program
Toplum yararına program

Cemal Enginyurt, İŞKUR üstünden uygulanan eleman alımlarıyla alakalı meydana atmış bulunduğu iddiasında ad vermeden bir AK Parti Milletvekilinin kura neticelerinde torpil yaptığını müdafaa etti.
İşte o açıklamalar

Toplum yararına program da torpil yapıyor

Toplum yararına program, İŞKUR eleman alımlarında torpil yapılıyor iddiası

MHP Silahlı güç Milletvekili Cemal Engin yurt mevzu bahis torpil iddialarını kendine ilişkin sosyal basın hesabı üstünden paylaşmış bulunduğu bir yorumlama ile aktardı.

MHP Milletvekili Engin yurt, AK Partili bir vekilin, İŞKUR üstünden kamu kurumlarına eleman alımlarında kimin alınacağına değin bir liste oluşturduğunu söyledi. AK Partili vekilin bu hareketiyle parti içerisinde birilerine yaranmaya çalıştığını söyleyen MHP Milletvekili Enginyurt, iddia ettiği vekile ‘Ak Partinin apoletsiz kumandanı’ nitelendirmesinde yer aldı.

O vekile defa sert eleştirilerde tespit edilen Milliyetçi Hareket Partisi Silahlı güç Milletvekili Cemal Engin yurt şu ifadeleri kullandı.

”İş Kur üstünden kurumlara işçi alınacak, Ak Partinin apoletsiz kumandanı liste yapıyor.
Hepsini o verecek, bravo alıp, etkin Vekil olacak(.) Efendi!, Kul hakkı yiyorsun kul hakkı.
Allah tan korkmaz, kuldan utanmaz! Partinin ismi Adalet, adaletli olsana.

özel güvenlik

özel güvenlik haber (Toplum Yararına Program)

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Iskura gidip kayit olduktan sonra akpartide dayin olmasi gerekiyo kura cekiminde isimler yazılı liste halinde ellerine veriliyo onlari seciyolar diger gariban vatandas acaba cikarmiyim diye bosyere aksama kadar orda bekliyo bunu yasadim hele küçük ilcelerde daha cok yapilan bi ayıp
    Bu akpartide dayısı olmayan vatandaş aç kalsin ne guzel adalet hakkımızı nerde aricaz ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı