Güvenlik İş

PTT-PALL ’ın gönlü özgüven sen demi ?

PTT-PALL ’ın gönlü özgüven sen demi ?

Ptt-pall çalışanları kısa süre önce güvenlik iş sendikasında birleşmişti. Şu anda güvenlik iş sendikasından hızlı istifaların olduğu ve sendika üyeliğinde büyük düşüşlerin olduğu iddia ediliyor. Son olarak silah fabrikası, çadırken, Recep Tayyip Erdoğan üniversitesi ve TEAŞ ’da kan kaybetmeye devam ederken, edindiğimiz bilgilere göre bu istifalara Pall üyeleride katılacağı belirtiliyor. Güvenlik iş sendikasının elinde büyük olarak havalimanları ve ptt pall kaldığı bilinmekte, bunları kaybetmemek için canla başla üyeleri istifa ettirmemeye çalışan sendika, bu konuda maalesef başarısız olduğu gelen istifalarda görülmekte.

Güvenlik iş sendikasından neden istifalar başladı ?

İlgisizlik ve tehditkar ifadeler kullandıkları iddia edilen sendikadan istifalar sürerken konunun tam olarak ne olduğu bilinmemekte olsada, hızlı bir düşüş içinde olduğu görülmekte.

PTT PALL İSTİFALARA BAŞLADI İDDİA EDİLİYOR

pall ’da çalışan özel güvenlik görevlilerinden istifaların başladığı, ve kısa süre içerisinde diğer kurumlar gibi bu durumun hızlanacağı belirtilmekte. Kurum içinde çalışan güvenlik görevlilerinin ise özgüven sendikası ile görüşmeler yaptığı iddialarıda devam etmekte. Türkiye nin en büyük sendikası haline gelen özgüven sendikası adeta yıkılmaz bir kale haline geldi. Öz iş sendikası ve güvenlik iş sendikalarından büyük üye ’nin geçiş yaptığı sendikadan tüm kurumlarda çalışan özel güvenlik görevlilerinin memnun olduğu belirtiliyor. Ve pall çalışanları ise sendika değiştirerek özgüven sendikasına geçmek için görüşmeler sürdürdüğü iddia ediliyor.

özel güvenlik
özel güvenlik haber

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı