Özgüven sendikası

Özgüven sen parçalamaya devam ediyor

Özgüven sen parçalamaya devam ediyor

Hak iş konfederasyonuna bağlı faaliyet yürüten özgüven sendikası, diğer özel güvenlik sendikalarını parçalayarak yoluna devam ediyor. Güvenlik sektörüne sonradan giren ve son dönemlerin en popüler güvenlik sendikası olan özgüven sen liderliğini sürdürürken, diğer tüm sendikalardan üye toplayarak yoluna devam ediyor. Sektöre en son girmesine rağmen kamu kurum ve kuruluşlarındaki güvenlik görevlileri tarafından sevilen ve tutulan sendika Türkiye’nin en çok üyesi olan sendika rozetini taşımaya devam ettiği görülmekte. En son CSGB aracılığı ile açıklanan üyelik istatistiklerine göre liderlik basamağındaki yoluna hızlı adımlar ile devam etmekte. Kurulduğu günden bu güne hak iş konfederasyonu ve kamuda çalışan özel güvenlik görevlileri tarafından ilgi duyulan sendika olduğu ve bu başarısını devam ettirmeye devam edeceğe benziyor.

Güvenlik iş sendikasını solladı

Bir dönem hızlı adımlar atan ve son dönelerde sendika içerisinde olan olaylar ile devamlı üyelik kaybına uğrayan güvenlik iş sendikası kan kaybetmeye devam ederken, sendikadan istifa edenlerin cogunlu özgüven sendikasına üyeliklerini gerçekleştirdiği iddia ediliyor. Güvenlik iş sendikasına 2 kayyum davası açılması ve çeşitli konulardan suç duyuruları hem sendika içerisinde, hemde üyelerini tedirgin ettiği için üyelerin istifa ettikleri çeşitli sendikacı ve sendikanın eski yönetimi tarafında belirtiliyor. Yine edinilen bilgilere ve iddialara göre güvenlik iş sendikasının çoğu bölge başkanı kayyum için hazırlıklara başlanıldığı iddiaları devam etmekte.

Öz iş sendikası gerileme dönemine girdi

Türkiye’nin ilk güvenlik sendikası olan öz iş sendikası hak iş konfederasyonundan ihraç edildikten sonra adeta gerileme dönemine girdiği ve csgb tarafından açıklanan istatistiklere göre ise sektör içerisinde adeta gerileme dönemine girdiği ve günden güne kay kaybetmeye devam edeceği şeklinde iddialar sürmekte. Özel güvenlik haber (ögg haber) sitesi olarak değerli okurlarımız ve sendika üyelerini bilgilendirmek amacı ile sendikalar yakından incelenerek okurlarımız ile paylaşılmaya devam etmektedir. Kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan özel güvenlik görevlilerinin sendikalar ve doğru sendikayı seçebilmesi adına güvenlik sendikaları detaylı şekilde bilgilendirme sunmaya çalışmaktayız. CSGB tarafından da açıklanan istatistiklere göre de en büyük  güvenlik sendikası olarak öz güven sen olduğu görülmektedir.

özel güvenlik
özel güvenlik haber

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı