Özgüven sendikası

Özgüven sen karadenizi ele geçirdi..

Özgüven sen Karadeniz’de aktif…

Özel güvenlik görevlilerine hitaben sendikacılık yapan özgüven sen Karadeniz bölgesinde ilgi odağı oldu, çoğu özel güvenlik görevlisi, bulundukları sendikalardan istifa ederek özgüven sen ailesine katıldığı iddia ediliyor.

Hak iş konfederasyonuna sonradan bağlanan ve şu anda en gözde özel güvenlik sendikası olarak istatistiklerde liderlik sürdüren, çoğu bölgede yarışlarını önde sürdürürken, Karadeniz bölgesinde liderliğini korumaya devam etmekte. Kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan güvenlik görevlilerinden olumlu sonuçlar alan sendika aktif olarak çalışmalarına hız vermeden devam ediyor.

Güvenlik görevlileri olumlu karşılıyor.

Bir anda Türkiye’deki özel güvenlik sektörüne giren ve kısa bir süre sonra hak iş konfederasyonuna katılan sendika, hem hak iş yönetimi, hemde kamudaki çalışanların göz bebeği olmayı yakaladı, CSGB en son açıkladığı sendika istatistiklerine göre en çok, üyesi olmasında bunu kanıtlar durumdadır. Sendikaya üye olan ögg ‘leri ile yaptığımız görüşmede bizleri şu şekilde bilgilendirdiler;

Yillardir kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan güvenlik görevlileriyiz, daha önceleri sektöre hitap eden başka sendikalara üye olduk, ama hiç biri bizim ile bu kadar ilgilenmedi, telefonlarına bile ulaşamıyorduk toplu sözleşmeden, sözleşmeye yüzlerini gördüğümüz oluyordu, çoğu yalan beyanlarda bulunuyordu hatta şirketler ile anlaşıp bize baskı kuranlar sendikalar bile oldu. Karadeniz’de kamuda çalışan güvenlikler olarak biz şuanki sendikamızdan çok memnunuz. Bazı sendikaları sosyal medyada gördükçe inanın midemiz bulanır oldu, buradan meslektaşlarına tek diyebileceğim şey ilgi istiyorsanız özgüven sen DEDİ.

özel güvenlik


Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: