Özgüven sendikası

Özgüven sen güvenli liman haline geldi

 

Özgüven sen ’e üyelik hızlı şekilde devam ediyor

Özel güvenlik sektöründe faaliyet yürüten özgüven sendikasına son dönemlerde işçi kesimi ve özel güvenlik sektöründe olan konuların ardından hızlı bir şekilde üyelik gerçekleştirildiği belirtiliyor. En çok üyenin ise Türk-iş konfederasyonuna faaliyet yürüten Güvenlik iş sendikasından istifa ederek gerçekleştiği belirtiliyor.

Özgüven sen

Güvenlik iş sendikası büyük istifalar var

Güvenlik iş sendikasının son dönemlerde üzerindeki kara bulutlar hızlı şekilde büyüyor. Genel başkan yardımcıları olan Ahmet DURUCUK ve Fevzi KARAKAŞ ’ın bir gece kulübünde eğlenirken resimlerinin medyaya sızması, Ömer Çağırıcı ’nın 600 bin TL değerindeki evi ve en son olarak Türk iş konfederasyon başkanının açıklamaları ve mikrofona istenmeyerek sızan ifadeler sonucu hızlı bir şekilde hem Türk iş hemde konfederasyona bağlı güvenlik iş sendikasından istifa edildiği belirtiliyor.

Özgüven sen ’e son günlerde 700 kişi güvenlik iş ’ten geçiş oldu

Özgüven sendikasına son günlerde olan olaylardan dolayı yaklaşık 700 kişiye yakın bir kişinin geçiş yaptığı ve sayının günden güne devam ettiği belirtiliyor. Sendika istatistikleri açıklanmaya yakın özgüven Sen’de patlama olacağı iddia ediliyor. Özgüven sen temsilcilerinin ciddiyetle şekilde çalışmalarının sonucunda sendikalarına üyelik açısından kimsenin yaklaşamayacağı sendika içerisinde ve üyeleri arasında en çok konuşulan konulardan biri olduğu iddia ediliyor

Özgüven sen

Güvenlik iş sendikası kayyuma hazırlanıyor

Güvenlik iş sendikasına 2 kayyum davası açılması ve çok sayıda suç duyurusunda bulunulmalarına ardından, iddialara göre bazı bölge başkanları yakında olağan kongre olacak diyerek üyeleri ve delegeleri bilgilendirdiği belirtiliyor.

Ankara ve İstanbul belediyeleri Türk-iş ’e üye olmaktan vaz geçtiği belirtiliyor.

Ankara ve İstanbul belediyelerinin seçimde parti değiştirerek ak partiden, CHP geçmesi sonrası Türk iş konfederasyonuna bağlı sendikaların çalışma yaptıkları ve üye kazanma adına bilgilendirme toplantıları yaptıkları bilinmektedir. güvenlik iş sendikası ’da 2 büyük şehirde belediyelere yaptığı çalışmalara olduğu bilinmektedir, ama Ergün Atalay ’ın grev kararının ardından hükümet sözcüleri ile hem fikir olması ve peşine mikrofon kazasına uğraması sonucu, hem belediye yöneticileri, hemde çalışan işçiler Türk iş konfederasyonuna bağlı sendikalara üye olmaktan vaz geçtikleri belirtiliyor.

özel güvenlik

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı