özel güvenlik ve babaların zor günü

0
1
özel güvenlik ve babaların zor günü

özel güvenlik ve babaların zor günü

Erzurum’daki, Türkiye ve Avrupa’nın en yüksek Kayakla Atlama Kuleleri için yapay kar yapmakta sarf edilen gölette giren amca çocukları Furkan Karagöl (12) ve Recep Karagöl (13),boğularak can verdi. Çocukların cansız bedenleri, otopsi yapılmak emeliyle Hukuki Tıp Kurumu’na kaldırıldı.

İki çocuğun ailesi gözyaşlarına boğuldu.

Erzurum’da da tek gölet kötü anısı yaşandı. Olay, 2011 senesinde Dünya Üniversiteler Kış Oyunları için yaptırılan Kayakla Atlama Kuleleri’nin yan kısmındaki gölette, bir gün önce öğle saatlerinde gerçekleşti. Tesislerde özel güvenlik elemanı devriye gezerken, kayakla atlama kuleleri için yapay kar yapmakta sarf edilen gölettin yüzeyinde tek çocuk cesediyle karşılaştı.
Güvenlik görevlisi, vaziyeti derhal polise bildirdi.

İKİ Ufak CANSIZ BEDEN

hadise adına 112, AFAD ve itfaiye kümeleri sevk edildi. Tel örgüleri kırarak gölete girdiği tespit edilen hareket etmeyen durumdaki çocuk itfaiye kümeleri doğrulusunda sudan çıkarıldı.
112 kümeleri doğrulusunda kalp masajı uygulanan çocuk yaşama döndürülemedi. Göletin kıyısında iki çocuğa ilişkin kıyafet olduğunun fark edilmesi üstüne AFAD ‘a bağlı su altı ve su üstü arama kümeleri, gölette arama yaptı. Ekipler, tahminen 10 dakika süren arama çalışmaları neticesi ikinci çocuğun da cansız bedenini sudan çıkardı.

BABALARI Tespit ETTİ

‘Havuza girmek yasaktır’ yazısına karşın gölete giren çocukların, ortaokul öğrencisi amca olan çocukları Furkan ve Recep Karagöl oldukları belirlendi. Olay adına gelen Recep Karagöl’ün babası Metin Karagöl erkek çocuğunun ve yeğeninin cesedini tespit etti. Acılı baba gözyaşlarına boğuldu. Çocukların cansız bedenleri, otopsi yapılmak emeliyle Hukuki Tıp Kurumu’na kaldırıldı.

özel güvenlik

özel güvenlik haber

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here