özel güvenlik sendikası açıklama

0
78

özel güvenlik sendikası olan bağımsız güvenlik sen’den son günlerde ülkemize yapılan saldırılarda ülkemizin yanındayız ve hükümetimize güveniyoruz.

Ülkemizin son yıllardır başından geçen olaylar ve son olarak maddi bakımdan bizi sıkıntıya sokmak için döviz kuru üzerinden çeşitli baskıların oluşmasına karşı (STK)’lar açıklamalar peş peşe gelmeye başladı, Özel Güvenlik sektöründen ilk açıklama ise bağımsız güvenlik sen olarak genel başkan İlhan Hakan kahramandan geldi. Genel başkan İlhan Hakan kahraman sözlerine şöyle devam etti;

özel güvenlik sendikası ”ÜLKEMİZİ ASLA ESİR ALAMAYACAKLAR”

Bu ülkenin kahraman vatandaşları ülkemizin her zaman yanında olduğu gibi şimdide yanında olacağına adımız gibi eminiz. Bizler nasilki 15 temmuz gibi hain bir yapılanmada parti gözetmeksizin birleştik ise yine bir olmayı biliriz, şu anda dış güçler ellerindeki son koz olan bütün kozları oynama çabasında, gezi olayları, 17 Aralık kupası ve en ağır olan 15 temmuz darbe girişiminde başarısız olan ve kenetlenmiş olan halka bölemeyen hain alçaklar, şimdi ise ülkeye ambargo koyarak ekonomik çökertmeye çalışıyor.

özel güvenlik sendikası

özel güvenlik sendikası yönetimi sert cıktı

Halk arasında bir söz vardır “BİZ TÜRKLER DÜNYANİN ASi COCUKLARİZ” bize ALLAH’ in izni ile kimse diz çök türemez geçmişte bunların hep örnekleri vardır.

Hükumetimizin Amerika ’nın bu kararına karşı hemen bir emsal karar alarak yaptırım yapması fikrimce tam yerinde olacaktır ve ülke olarak herkesin hem fikir olduğu bir konu olduğunu düşünüyorum, bizim müttefikimiz gibi görünüp teröre yardım eden ve Türkiye’nin zor durumda olması için elinden geleni yapan Amerika her zaman olduğu gibi yine bize karşı yenik düşecektir.

özel güvenlik sendikası olarak bize boyun eğdirtemezler

Bize boyun eğdirtmeyiz isteyen ülkelere acil yaptırım kararı alınmalı, mallarına vergiler yükseltilmelidir, şu anda bir savaş içerisindeyiz ve bu hainlerin son kozu maddi olarakta ülkemize bir yaptırım yapamaz ise bizlere daha bir şey yapamazlar, biz Türklerin karşısına çıkamayan güçlerin son kozudur, ülke olarak parti gözetmeksizin yapması gereken tek şey devletimizin yanında olmaktır, nasilki 15 temmuzda bir güç olduysak bu dönemde de tek güç olarak bu oyunu bozarız.

özel güvenlik sendikası

Günlük beraberlik günüdür, herkesin taşın altına elini koyması gerekli unutmayalım ki, bizler Suriyeliler gibi bir ülkenin çatısı altında yazabilecek bir ülke değiliz, vatanımız için ya ölürüz ya öldürürüz DEDİ

özel güvenlik

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here