Özel güvenlik saglık raporu

0
185

Özel güvenlik saglık raporu

SAĞLIK RAPORU; Silahlı özel güvenlik sertifikası alabilmek isteyenler için devlet hastanelerinde içerleme mecburiyeti bulunmaktadır. Öğrencilerimizin makul bir ücrete kısa vakitte sıhhat raporunu alabilmeleri emeliyle  özel Güvenlik haber ajansı olarak daimi devlet hastanelerini araştırır ve öğrencilerimizi bilgilendiririz. Bu tarafta “silahlı özel güvenlik görevlisi olur” sıhhat raporu 2018 senesi için 180.-TL dir.

Özel güvenlik saglık raporu

Silahsız güvenlik sertifikası alabilmek isteyenler için özel polikliniklerden de alınabilme olanağı bulunmaktadır. 50 metre yakınımızda tespit edilen Çankaya Tıp Merkezi ve Gaziemir de tespit edilen Gaziemir Cerrahi Tıp Merkezinin, Özel Güvenlik haber Merkezi talebelerine yapan bulunduğu özel indirim ile “silahsız özel güvenlik görevlisi olur” sıhhat raporu 2018 senesi için 35.-TL dir.

Özel güvenlik saglık raporu, harç ücretleri

SERTİFİKA ALDIKTAN Ardından YAPILMASI Lüzumlenen MASRAFLAR;
KİMLİK KARTI HARCI: 2018 senesi itibari ile 595,43.-TL olup, bağlı bulunulan ilin vergi dairelerine yatırılır. Silahlı ve Silahsız özel güvenlik eğitimi için aynısı oran geçerlidir. Özel güvenlik kimlik kartını çıkarabilmek için yapması lüzumlenen herhangi farklı bir masraf yoktur.

Silahsız özel güvenlik kimlik kartına sahip olup harcını yatırmış olan şahıslar, silahlı özel güvenlik eğitimi aldıktan ardından, özel güvenlik kartlarını silahlı güvenlik kimlik kartına çevirmek istediklerinde yeniden bu harcı yatırmazlar.

Özel güvenlik saglık raporu

ÖNEMLİ NOT: Devlet doğrulusunda öngörülen özel Güvenlik Kimlik Kartı Harcı gideri, en erken sertifikanızı aldıktan ardından gerçekleştirebileceğiniz ödemeler olup; isteğe bağlı olarak daha ardından da istenildiği vakit ödenebilecek bir ücrettir.

özel güvenlik

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here