özel güvenlik görevlilerine seminer verildi

0
73

özel güvenlik görevlilerine seminer verildi

Akdeniz Üniversitesi ’nde faaliyet gösteren güvenlik görevlilerine yönelik Akdeniz Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Öğr. Gör. Aytekin Sönmez doğrulusunda “İnsan ilişkileri ve Şahsi Gelişim” ile ilgili seminer verildi.

Akdeniz Üniversitesi Hukuk Fakültesi Konferans Salonu ’nda yapılan seminerde konuşan Öğr. Gör. Sönmez, iletişimin hayatımızdaki ehemmiyeti, etkin insan ilişkilerine sahip olmak için yapması gerekli olanlar,öz güveni ilerletmek için neler yapılmalı, başkalarıyla ilişkilerimizi sebep geliştirebiliriz, doğru etkileşim yöntemleri nelerdir konularına değindi.

Dinleyicilere kişileri takdir edin, iltifat edin, kimseyle lüzumsuz tartışmaya girmeyin, ilk olarak iyi tek dinleyici olun tavsiyesinde tespit edilen Sönmez, Şahsi gelişimin insan ilişkilerindeki önemine değinerek ‘Kişi işe kendisini geliştirmekle başlamalı.

Bu kitap okuyarak olabilir. Sosyal ve kültürel faaliyetlerle veyahut değişik birçok etkinlikle olabilir.  Kendini ilerleten insan kendisi ile barışır. Ancak kendisi ile barışık kişiler başkalarıyla doğru ve iyi etkileşim kurabilirler.’dedi.

Dinleyicilerle iyi tek etkileşim kurarak salonda olumlu tek hava meydana getiren Sönmez sözlerinde iş yaşamındaki ilişkilerin niteliğini artırma, müessese imajının sebep henüz iyi duruma getirilebileceği, iş yerinde dikkatin sebep henüz üst düzey taşınabileceği gibi birçok konuya da değindi.Sönmez ayrı olarak Eylül ayında güvenlik görevlilerine yönelik henüz özel konuların değerlendirileceği ikinci tek seminer henüz gerçekleştireceklerini sözlerine ilave etti.

özel güvenlik haber

özel güvenlik

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here