Özel Güvenlik Çalışanlarına Motivasyon

0
3
Özel Güvenlik

Özel Güvenlik Çalışanlarına Motivasyon

SANKO Holding şirketlerinden Sanko Havlu ve Sanko Özel Güvenlik çalışanları, aileleriyle beraber iftarda buluştu. Şato Restoran’da tertip eden iftar yemeğine, SANKO Holding Idare Heyeti Azaları Hakan ve Cengiz Konukoğlu ’nun yanında, Sanko Havlu Genel Müdürü Serdar Er pamukçu, Sanko Holding Güvenlik Genel Müdürü Ferhat Arslan, Sanko Holding Eleman Direktörü Gündüz Taşkın, Sanko Havlu Satış ve Pazarlama Müdürü Türker Gül demet, Sanko Havlu Ürün Geliştirme ve Sürec Muayene Müdürü Hüseyin Aydın, Sanko Havlu Makine Enerji Müdürü Tarık Kırıcı, Sanko Havlu Muhasebe Müdürü Göngör Çetin, Sanko Havlu Satın Alma Müdürü Vedat Alevli, Sanko Havlu Nitelik Muayene Müdürü Süleyman Yalçın, Sanko Havlu Tasarılama ve Lojistik Müdürü İlker Öz uslu ve Sanko Havlu Konfeksiyon Müdürü Mustafa Taşar da iştirak etti.

Çalışanların Ramazanını kutlayan Sanko Holding Idare Heyeti Azası Hakan Konukoğlu, “1904 senesinden bu yana Konukoğlu Ailesi ananesi olan iftar yemeğinde bu sene da sizlerle birlikte olmaktan mutluyuz. Ramazan ’ınızı kutluyorum” dedi.

 

İftar sonrası masaları dolaşarak hoş geldiniz diyen Sanko Holding Yönetim Kurulu Üyeleri Hakan ve Cengiz Konukoğlu, daha sonra Sanko’da 10, 15 ve 20 yıldan bu yana 15 çalışana, içerisine lazerle fotoğrafları işlenmiş kristal plaket, İstanbul Altın Rafinesinden SANKO logolu bastırılmış özel altın ve takım elbise armağan ettiler.

Plaket ve hediyelerin verilmesinden sonra, yapılan çekiliş ile de şanslı çalışanlar 5 tam ve 5 yarım altın kazandı.

özel güvenlik

özel güvenlik haber

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here