Öz iş sendikası

Öz iş sendikası 15 temmuz mesajı

                            öz iş sendikası :

15 Temmuz Hain Darbe Girişimi Asla Unutmayacağız ve Devletimizin Her zaman Yanındayız Mesajı

 

15 Temmuz 2016 tarihinde yaşadığımız hain darbe/işgal girişiminin üçüncü yıl dönümünde, ÖZ-İŞ SENDİKASI Genel Başkanı ve Yönetimi olarak Özel Güvenlik Haber Sitemiz üzerinden mesaj yayınladı.

15 Temmuz hain darbe girişiminin üzerinden 3 sene geçmesine rağmen hala ilk günkü acısını yaşadığımız ve milli mücadele adına kadını erkeği, yaşlısı genci olarak vatan aşkıyla sokaklarda adeta Çanakkale Zaferi ruhuyla ülkemizi geri aldığımız gün olan 15 Temmuz Dünya’ya, Türk’ün birlik ve beraberliği ile bir gecede ülke kurtarma adına verilen bir mesajdır.

.

Helikopterlerin mermi yağdırdığı, tankların sokaklarda halkı ezdiği ama TÜRK MİLLETİ ’nin  ülkesi uğruna bir adım geri atmadığı gündür 15 TEMMUZ

O gece sokaklarda sabahlara kadar TÜRK halkının ÜLKESİ ve VATANI için mermilerin üstüne koştuğu gündür 15 TEMMUZ

Abdest alıp sokaklara ülkesi, vatanı, milleti, çocuklarının geleceği için çıkan ve Şahadet şerbetini içen şehitlerimizin günüdür 15 TEMMUZ

öz iş sendikası yönetimi olarak,

il temsilcilerimiz ve üyelerimize kısa mesaj yoluyla ulaşarak, cumhurbaşkanımız olan Sayın RECEP TAYYİP ERDOĞAN ’in yönetiminde olan mevcut hükumete ve ülkemizi ele geçirmek adına yapılan hain darbe girişiminin  tüm vatandaşlarımız gibi bizde sokaklarda hain ve şer odaklarından VATANIMIZI ve ÜLKEMİZİ korumak adına sokaklara inerek POLİS ve ASKERİMİZE destek verdik.

Adeta ülkesi için canını ortaya koyan ve 15 temmuz günü nöbette olan özel güvenlik görevlisi üyelerimiz ve arkadaşlarımızda bağlı bulunduğu kurumlarda acil durum pozisyonunu alıp can vermeye hazır şekilde bulunduğu birimi koruduğu gözlerden kaçmamalıdır. Ve bu hain darbe girişiminde 4 meslektaşımız gözünü kırpmadan şehadete yürümüştür. Ülkemizin geleceği için şehitlik mertebesine ermişlerdir. 51 özel güvenlik görevlisi de çeşitli yerlerinden yaralanarak gazi olmuşlardır.

ÜLKESİ için canını, gözünü kırpmadan ortaya koyan özel güvenlik görevlileri unutulmamalıdır, biz ve güvenlik meslektaşlarımız bu vatan uğruna 15 temmuzda olduğu gibi yine canımızı ortaya koymaya hazırdır

ÖZ İŞ SENDİKASI Yönetimi olarak, Başta 15 temmuz olmak üzere, ülkemize karşı  yapılan güç birliklerine ve baskılarına boyun eğmeyeceğimizi, Milli İradenin üstünde hiçbir gücün olmadığını ve TÜRK halkının önünde kimsenin duramayacağı bir kez daha kanıtlanmış olmamız bizleri sevindiren bir durumdur.

15 Temmuz hain fetö darbesinin bertaraf edilmesinin 3 ‘uncu yılını geride bırakması münasebeti ile Şehitlerimize ALLAH’ tan rahmet, gazilerimize de geçmiş olsun dileklerimizi sunuyoruz.

Bu millet size ne kadar minnet duysa azdır…

öz iş sendikası yönetimi

özel güvenlik

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı