Özgüven sendikası

Öz güven sen yönetim yüzünden mi kötüye gidiyor ?

Öz Güven Sen – Hak-iş konfederasyonuna sonradan bağlanan Öz Güven Sen’in istatistiklerine göre şu anda güvenlik sendikaları içinde en büyük olarak görülüyor. Çoğu kurumda özgüven sendikasına üye olan üyelerin son zamanlarda sendikalarından memnun olmadıkları, Yöneticilerin ilgilenmediğinden bahsedilir durumda, Sendikanın ilk kurucusu olan Remzi ŞİMŞEK sayesinde  Ankara anfa güvenlik şirketi aracılığı ile bir çıkış yakalayan sendika belli bir üye potansiyelini yakaladıktan sonra üyeler ile ilgilenmedikleri hatta, yönetime ulaşamadıklarından bahsedilir oldu. Sosyal medyada bir potansiyeli olmayan öz güven sendikasından memnun olmadıkları halde, nasıl oluyor da sendika üyeliklerinde ilk sıraya geldiği merak konusu haline geldi.

Öz güven sen
Öz güven sen

Özgüven Sen nasıl oluyor da Birinci oluyor ?

Özgüven Sen ’e üye olan neredeyse cogu üye rahatsız olduğu halde nasıl oluyor da liderliği eline aldı ?  Bilindiği üzere hak iş konfederasyonun desteklediği sendika olan öz güven sen, Hak iş konfederasyonun öz iş sendikasını konfederasyondan çıkartması ile Konfederasyonun tek güvenlik sendikası oldu. Üye konusunda Mahmut Arslan ’ın, sendikaya desteği var mı bilinmezken. Şu anda en çok şikayet alan 2 sendikadan biri olduğu görülmekte.

Öz güven sen
Öz güven sen

Sosyal medya ve platformlarda görünmemekteler

Sosyal medya ve platformlarda fazla bir göz önünde olmayan üyelerden devamlı şikayet alan bir sendikanın liderliği eline alır durumda olması merak edilirken. Özel güvenlik haber olarak bu konulara açıklık getirmek isteyen öz güven sen yöneticileri ile röportaj veya söyleşi yapmak isterlerse Sektör çalışanlarını bilgilendirmek amacı ile ögghaber sitemizde yer vereceğimizde belirtiriz

özel güvenlik


Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: