Özgüven sendikası

Ömer yılmaz sana zahmet bir açıklama yaparmısınız ?

Ömer yılmaz sana zahmet bir açıklama yaparmısınız ?

Bağımsız olarak güvenlik sektöründe faaliyet yürüten ve kurulduğu dönemde neredeyse yok denecek kadar az güvenlik bulunduran ve sonradan hak iş konfederasyonuna bağlanan özgüven sendikası, yönetimi neden olayları sonradan gördüğü anlaşılmış değil. İlk kurucusu Remzi şimşek olduğu iddia edilen ve sonradan Ömer yılmaz ‘ın başkanlığa getirilen özgüven sendikası gündeme gelen olaylara neredeyse hiç kulak vermediği bugün sosyal medya ve haber sitelerine düşen samsun kız yurdundaki bir bayan meslektaşımızın başına gelen mobıng olayında bir kez daha gözler önüne geldi.

Kredi yurtlar kurumu (kyk) ’ları almak için sabah akşam planlar yapan sendika resmi sitesinden neden bir geçmiş olsun mesajı yayınlamadı ? neden genel başkan bir geçmiş olsun mesajı sosyal medyadan duyurmadı ? Sektörde çalışmamış çoğunluğu emeklilerden oluşan yönetim sektöre yabancı oldukları için mi bu gibi büyük olayları kaçırıyor, yoksa arkasındaki hak iş konfederasyonuna mı güveniyor anlaşılamazken, bir bayan meslektaşımızın zor gününde sesi çıkmayan sendikaya ne kadar güvenilir onu siz değerli okurlarımıza bırakıyoruz.

İl temsilcileri ve bölge başkanların çoğunluğu başka sendikalardan istifa etmiş veya ihraç olan kişilerden oluşan ve şu anda öz iş sendikasının il temsilcilerinin peşinde olduğu ve teklif verdiği iddia edilen özgüven sen güvenleri boşa mı çıkardı ?

Özgüven sendikasına yakışmadı

Geçmiş haberlerimizde özgüven sendikasının yapmış olduğu başarılarınıda memnuniyet ile  paylaştığımız haber sitemizde genel başkanın veya sendikanın resmi sitesinde darp edilen meslektaşımızı hiçe saymaları biz özel güvenlik görevlilerini ve sektöre gönül vermiş kişileri üzdü. Özgüven sendikasının bu gibi olaylarda meslektaşlarımızı yalnız bırakmamasını temenli ediyoruz.

özel güvenlik
özel güvenlik haber

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı