Ömer çağrıcı ‘nın 600 binlik evi ne oldu ?

0
838

Ömer çağrıcı için son günlerde cıkan haberler sonrası zor dönemler yaşadığı belirtiliyor

Güvenlik iş sendikasının dün resmi facebook sayfasında, genişletilmiş başkanlar kurulu toplantısı gerçekleştirdiklerini belirtmeleri üzerine, eski sendika yöneticileri, siz olduğunuz sürece ne enine, nede boyuna genişlemez o sendika diye karşılık verdi. Eski yöneticilerden olan Erdal ERVAN ile yaptığımız röportajda:

Alel acele sendika yöneticileri toplandığını görmekteyiz, buradaki amaç lomis güvenlik ve kitler değildir maalesef, buradaki amaç istifaları, tepkileri, genel başkan yardımcılarının lüks yaşantısını ve Ömer çağırıcı ‘nın 600 bin değerindeki evin konusunu nasıl kapatırız toplantısıydı. Lomis güvenlik görevlilerini düşünen sendika neden, hukuk müşaviri tek tek vekâlet alma gereği duydu, neden toplu şekilde bir vekalet alıp veya lüx içinde geçim sağlayan sendikadan vekalet ücretleri karşılanmadı da, sendika yüzünden işinden olmuş ve evine ekmek götürmek isteyen işçilerden vekalet ücretlerini aldı, sendikanın tüzüğünde üyelerin işinden olması durumunda belli bir dönem maddi yardım yapılması gerekirken, sendikada para yok denilerek sadece bayram öncesi çocuklara harçlık verir gibi 500 tl verip gönderdi.

Tekilalara ve dansözlere takılınca para var ama

Lomis güvenlik görevlilerine sendikada para yok denilerek destek çıkılmazken, gece kulüplerinde dansözlere ve tekila içmeye para bulan sendika neden, sendikada istifaları durduramayınca gündeme geldi ?

Ömer çağrıcı
Ömer çağrıcı
Ömer çağrıcı
Ömer çağrıcı

Ömer çağırıcı ‘nın 600 bin değerindeki evide genişletilmiş başkanlar kurulunda konuşuldu mu ?

Ömer çağırıcı nın Ankara’da aldığı ve 600 bin değerinde olan evi genişletilmiş başkanlar kurulunda konuşuldu mu ? neden hala kredi ile aldığı iddia ettiği dekontları paylaşamıyor ? genel başkan olmadan önce 100 yeni Türk lirası bulamadığı için Antalya’dan İstanbul’a gelemeyen, evine haciz geleceğini kendisi beyan eden Ömer çağrıcı bu dönem içinde ne yaptıda 600 bin değerinde ev aldı ? başkanlar toplantısında bunu da genişlete bildiniz mi ? DEDİ.

Ömer çağrıcı
Ömer çağrıcı

Son günlerde Türk iş konfederasyonu ve ona bağlı faaliyet yürüten Güvenlik iş sendikasından yoğun şekilde istifalar geldiği bilinmektedir. en son olarak Konfederasyon Başkanı’nın bir açıklaması ve basına düşen haberlere göre beni hedef alanlar terörü destekleyen guruplardır dediği bilinmektedir.

özel güvenlik haber – Ömer çagırıcı

özel güvenlik

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here