Okul güvenlik görevlisi bekçiyi öldürdü

0
149

Okul güvenlik görevlisi

Antalya’da bir okul güvenlik görevlisi olarak çalışan  Özgür Ş., 72 yaşında olan site bekçisini yumruklayarak yere düşürdü, zalimce tekmeledi.

Hastaneye kaldırılan ihtiyar adam bütün çabalara karşın kurtarılamadı. Antalya’nın Kemer kazasında tek okulun güvenlik görevlisinin darp ettiği 72 yaşında olan site bekçisi yaşamını yitirdi. Olay, gece yarısı Göynük Semti 3073 sokakta gerçekleşti. Edinilen istiharata göre, Kemer Belediyesi Çalışanı Nihat G. (49), okul etrafında köpeğini gezdirirken bir lisede okul güvenlik görevlisi olarak çalıştığı öğrenilen Özgür Ş. (36) doğrulusunda durduruldu. İddiaya göre alkollü olan Özgür Ş., tartıştığı Nihat G.’ye saldırarak başından yaraladı.

YUMRUKLAYARAK YERE DÜŞÜRDÜ

Bu sırada yakındaki tek odanın balkonunda tespit edilen tek bayan bağırınca o tarafa istikamete Özgür Ş.’ye sitenin gece bekçisi 72 yaşında olan Ali Osman Kayan mani olmak istedi. İddiaya göre Kayan’ı yumruklayarak yere düşüren Özgür Ş., ihtiyar kişiyi yerde zalimane tekmeledi. Saldırı esnasında kendini kaybettiği belirti edilen ve sulama kanalının tahliye bölümüne baş üstü yığılan Ali Osman Kayan, etraftaki vatandaşlar doğrulusunda çıkarıldı.
Nabız ve solunum alınamayan Kayan’a kalp masajı yaparak yaşama döndürmeye gayret gösteren vatandaşlar, aynı zamanda 112 Acil Servis sıhhat ekibini aradı.

Olay adına gelen 112 Acil Servis Sıhhat Takımı, Ali Osman Kayan’ın kalbin iyine çalıştırdı. Akciğerlerine su ve balçık girdiği görülen Kayan, Kemer Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Bu sırada Kayan’ın yakınları hastaneye geldi.
Gerekli hazırlıklar gerçekleştirdikten ardından Antalya’daki özel tek hastaneye nakledilen Ali Osman Kayan’ın kalbi burada da birkaç defa durdu ve çalıştırıldı fakat şanssız erkek erken saatlerde yaşamını yitirdi.

GÖZALTINA ALINDI
Olayla alakalı olarak agresif güvenlik görevlisi Özgür Ş., jandarma doğrulusunda gözaltına alınırken, yaralı Nihat G.
tedavi altına alındı. Hayatını kaybeden Ali Osman Kayan, Kemer Cumhuriyet Baş savcılığı ‘nın başlattığı tahkîkat kapsamında otopsi yapılmak emeliyle Hukuki Tıp Müessesesi Antalya Küme Başkanlığı Morgu’na kaldırıldı.
Şüpheli Özgür Ş.’nin bu gün adliyeye sevk edileceği bildirildi.

özel güvenlik

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here