Güvenlik Alımları

İşkur güvenlik, 980 elamanı alıyor

işkur güvenlik, asgari lise mezunu yüksek aylıklı 980 güvenlik görevlisi ve danışman alımı yapıyor!

Peki güvenlik alımı müracaat şartları nelerdir?

İŞKUR doğrulusunda 15 Temmuz itibari ile özel sektör kuruluşlarında görevlendirilmek amacı ile toplamda 980 kimlikli güvenlik görevlisi ve güvenlik danışmanı elemanı alımı gerçekleştirmektedir. Türkiye ’nin çoğu ili için güvenlik elemanı alım duyurusu sunan İŞKUR, başvuruların devam ettiğini ve 30 Temmuz 2019 tarihine kadar süreceğini bildirdi. Güvenlik görevlisi ve güvenlik danışmanı olarak müracaatta bulunacak adayların her tek iş ilanda değişik olmak suretiyle asgari orta öğretim (lise ve dengi okullar) mezunu ve ön lisans mezunu olma koşulu aramaktadır.

Başvurular İŞKUR ’un il/ilçe şube müdürlüklerinden ya da şubeler gitmeden doğrudan olarak resmi internet sayfası üstünden elektronik ortamda anında e-devlet şifreniz ile kayıt yaptırabilirsiniz.

İŞKUR ’da 15 Temmuz 2019 itibari ile açık iş ilanları kategorisinde yayınlanan güvenlik elemanı alım ilanlarına göre, Türkiye ’nin çoğu ilinde özel sektörde görevlendirilmek amacı ile güvenlik görevlisi ve güvenlik danışmanı alımı vardır.

İŞKUR ’da henüz güvenlik elemanı alımı yapmış 121 özel sektöre ilişkin iş duyurusu yer almaktadır. Her tek iş ilanında alınacak eleman adedi ve müracaat şartları değişiktir. Genel müracaat şartlarına göre güvenlik görevlisi ve danışmanı olarak müracaatta bulunacak adayların asgari lise mezunu olmaları gereklidir.

Aşağıda, İŞKUR ’un resmi internet sayfası üstünde yayınlanan güvenlik elemanı alımları konusunda iş ilanlarına ilişkin link yer almaktadır.

Belirtilen linki kullanarak Türkiye çapında hangi şehirlerde alım yapıldığını görebilir ve İŞKUR şubelerine gitmeden anında e-devlet üstünden çevrim içi olarak müracaatta bulunabilirsiniz.

Online olarak derhal müracaatta bulunmak lütfen belirtilen edilen linkin üzerini tıklayınız>

GENEL ŞARTLAR
2527 sayılı Türk Soylu Yabancıların Türkiye’de Meslek ve Sanatlarını Serbestçe Yapabilmelerine, Kamu, özel Tesis ya da İş yerlerinde Çalıştırılabilmelerine Ait Yasa hükümleri gizli kalmak kaydıyla Türk yurttaşı olmak.

Medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip olmak.
18 yaşını doldurmuş olmak.
Adli Sicil Kaydı bulunmamak.
Kamu haklarından yoksun bulunmamak.
Görevini sürekli yapmasına mani olabilecek beden özrü ya da bulaşıcı hastalığı bulunmamak.
Affa uğramış olsa dahi Devletin güvenliğine karşı suçlar, anayasal düzene ve bu sistemin işleyişine karşı suçlar, milli korumaya karşı suçlar, Devlet sırlarına karşı suçlar ve casusluk, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik,inancı kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan mal varlığı değerlerini aklama ya da kaçakçılık suçlarından mahkum olmamak

667 sayılı KHK kapsamında terör örgütlerine ya da Milli Güvenlik Kurulunca Devletin milli güvenliğine karşı faaliyette bulunduğuna hüküm verilen yapı, oluşumya da gruplara azalığı, mensubiyeti ya da iltisakı ya da bunlarla bağlantısı bulunmamak. En az lise ya da dengi okul mezunu olmak.

özel güvenlik haber (işkur güvenlik)

özel güvenlik

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı