Güvenlik Alımları

İga güvenlik alımı

İga güvenlik alımı

Türkiye’nin yeni Hava limanı eleman alım ilanları izah etti. İGA ile istihdam edilecek olan işçi ve eleman karolarında eğitim, yaş, ecnebi dil ve başka müracaat şartları haberimizde…

Dünyanın en devasa Hava limanı işletmelerinden biri konumunda tespit edilen İGA İstanbul Hava limanı İşletmesi yerleşkesinde görevlendirilmek emeliyle güvenlik görevlisi, hava yolları işletmelerinde eleman kadrolarında görevliler yanında yer hizmetlerinde de genel başvurular sürüyor. Buna göre İGA İşletmeleri sahip olunan olan pozisyonlarına gereksinim bulundukça yeni istihdamlar uygulanacağı belirti edilen alımların gerçekleştirileceği ifade edilmektedir. Kariyer fırsatlarından istifade etmek isteyen adaylar için ilan ayrıntılarını aktarıyoruz.

BAŞVURU ŞARTLARI NELER?

İstanbul hava Limanı eleman alımına müracaat  etmek için başvurularda minimum ön lisans veyahut lisans bölümünden mezun olmak gereklidir. Diğer yandan havacılık bölümünde kariyer fırsatından istifade etmek isteyen adaylar olmaları istenilmektedir. Bilgisayar bilgisi manasında ise office programlarına hakim olmaları SAP programlarını kullanabilmeleri istenilmektedir. Adayların ecnebi dil şartlarında ise iyi derecede İngilizce bilgisinin olması gereklidir. vizyoner olmaları, netice merkezli olmaları, öğrenmeye ve gelişime açık olmaları, grup işlevini gerçekleştirmesine yatkın etkileşim yeteneği ilerlemiş olmaları gereklidir. Başvuru şartlarını yanında iş tarifi ise şöyle ifade edilmektedir.

ALIM YAPILACAK POZİSYONUN İŞ TANIMI;

İGA ‘dan uygulanan izahta sahip olunan olan gereksinimler veyahut yeni açılacak kadrolar için eleman ihtiyaçlarının karşılanması ve müracaat yapmış adaylardan istenilen müracaat şartlarına sahip olanlar değerlendirilmeye alınacağı belirtilmektedir. Yukarıda genel müracaat şartlarına sahip adaylar çevrimiçi olarak müracaat yapmaları ve İGA ‘nın kendilerine ulaşmasını beklemeleri gereklidir.

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Başvurular İga kariyer portalı üstünden uygulanabilecek. Üye olan adayların e posta ve şifre ile giriş yapmaları ve müracaat adımlarını tamamlamaları istenilmektedir. Aşağıdaki bağlantı kopyalanarak yeni tarayıcıda açılabilmektedir…

özel güvenlik

 

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı