Güvenlik sınav sonuçları

0
64

Güvenlik sınav sonuçları

78. ÖGG SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

ÖGG sınavına giren adayların merakla araştırdıkları imtihan neticeleri için bekleyiş devam ediyor.  Özel güvenlik Görevlisi olmak isteyenler bir gün önce imtihanda ter döktü. Şimdi de gözler imtihan neticelerinde. Peki Güven Genel Müdürlüğü doğrulusunda tertip eden

Özel Güvenlik Görevlisi imtihan neticeleri ne vakit açıklanacak? güvenlik sınav sonuçları 78. Temel Eğitim ve 54. Yenileme Imtihanı 30 Eylül 2018 tarihinde yapıldı.

Güvenlik sınav sonuçları

Adaylar güvenlik sınav sonuçları neticeleri için bekleyişe geçti.

Özel Güvenlik belgesine sahip olmak veyahut sahip oldukları belgeleri güncellemek isteyen yurttaşların merakla araştırdığı güvenlik sınav sonuçları,Güven Genel Müdürlüğü (EGM) doğrulusunda neticelendirildikten ardından erişime açılacak.

Güvenlik sınav sonuçları

78. sınav sonuçları ne vakit açıklanacak ?

Özel Güvenlik Daire Başkanlığı doğrulusunda yapılan 78. Özel Güvenlik esas eğitimi imtihan sonuçlarının, net tarihi belli olmasa da evvelki yorumlama takvimlerine göre 12 Ekim Cuma günü yorumlanması öngörülmektedir. Sonuç saatiyle alakalı ise daha bir yorumlama yapılmadı.

ÖGG den kaç puan alabilmek gerekiyor

Özel Güvenlik sınavından geçer not ala bilebilmek için sınavın ve program sınavının puanlarının aritemetik ortalamasının 60 olması gereklidir.

özel güvenlik

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here