Güvenlik iş sendikası ‘nda istifa fulyası devam ediyor.

0
104

Güvenlik iş sendikası ‘nda istifa fulyası devam ediyor.

Güvenlik-İş’de sendikasında istifalar durmuyor. Birçok kurum ilgisizlikten tehditlerden bıktıklarını beyan ederek toplu olarak Sendikadan istifa etti.

1-MKE KIRIKKALE SİLAH FABRİKALARI,

2- ŞANLIURFA VİRANŞEHİR ÇADIRKENTLER,                                                                 3- RİZE RECEP TAYİP ERDOĞAN ÜNİVERSİTESİ,

4-ANKARA TEAŞ 8.İLETİŞİM İŞ YERLERİNDE ÇALIŞAN SENDİKA ÜYELERİ TOPLU OLARAK İSTİFA ETTİLER.

Güvenlik-İş sendikası istifaların önünü alamıyor. İstifa eden kurumlar sendikanın eski güvenlik-iş sendikası olmadığını sendikanın mafya vari yönetildiği Sendikanın artık çalışanlarının haklarını, menfaatini çıkarlarını korumaktan uzak olduğunu bu yüzden sendikadan toplu olarak istifa ettiklerini dile getirdiler.

Sendikanın Pavyonlarda dansözlerle eğlence ve yalanlarla üyeleri kandırmaktan başka bir şey yapmadığı ifade ettiler. Sendikada yaşananları dile getirenleri tehditlerle durdurmaya çalışanlara istifa ederek cevap verdiklerini söylediler. Bazı üyeler son yapılan seçimlerde oluşturulan yönetimin sadece kendi çıkarları için çalıştığını üyeleri unuttuğunu dile getirdiler. Sendikada üyeler için mücadele eden yöneticilerin tasfiye edildiğini ifade ettiler.

İSTİFALARIN ÖNÜ ALINAMIYOR.

Bundan Önce de Güvenlik İş sendikası Genel Başkan yardımcısı Hüseyin Çalkaya’nın Antalya PTT çalışanlarını tehdit ettiği, Genel Başkan Yardımcısı Fevzi Karataş’ın  Selahattin Altın’ı Tehdit Etmesinin ardından MKE de Çalışan Özel Güvenlik Görevlileri toplu olarak istifa ettiklerini duyurmuşlardı.

Sendikada yaşanan Naylon fatura, üyelerin aidatlarından toplanan 531 bin TL nin Avukatlara hukuksuz olarak ödenmesi ve tehditlerden dolayı birçok üye sendikadan istifa etmişti. Sendika yönetiminin istifaların önüne geçmek için yönetime yapılan eleştirilerin önüne geçmek için uyguladığı tehditlerin işe yaramadığı istifaların devam ettiği ifade edildi.

Haber sitemizi arayan üyeler Güvenlik İş Sendikasında mafya vari uygulamaların devam ettiğini sesini yükseltenlerin yönetimce tehdit edildiğini ifade ettiler. Sendikada yaşananlardan dolayı üyelerin sendikaya olan güvenlerinin kalmadığını belirterek istifaların devamının geleceğini birçok iş yerinde toplu istifaların devam ettiğini açıkladılar.

Güvenlik iş sendikası
Güvenlik iş sendikası

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here