Güvenlik İş

Güvenlik iş sendikası günden güne kan kaybediyor…

Güvenlik iş sendikası günden güne kan kaybediyor…

Türk iş konfederasyonuna bağlı olarak faaliyet yürüten güvenlik iş sendikası ’nin günden güne üye kaybetmeye devam ettiği iddia ediliyor. Yıllardır güvenlik iş sendikasının üzerinde olan davalar ve sendikanın 2 ye bölünmesi ve muhalif kesimin konuları devamlı mahkemeye taşıması ile bilinmektedir. Sendikanın kurucu üyesi olan ve geçmiş dönemde de mali sekreter olan Erdal ervan’ın ortaya attığı sendikadaki eski parayla 2 trilyonluk bir bütçenin kayıp olması ve sonrasında genel başkanın eski parayla yaklaşık 600 milyarlık bir ev aldığı iddiaları üyeleri sendikadan çekilmelere neden olduğu belirtiliyor. İddialara göre genel başkanın o evi krediyle aldım diyerek istifaları durdurmaya çalışırken, herhangi bir belge, bilgi gibi bir şey paylaşmaması üzerine üyelerin inanmadığını bunun üzerine ise istifaların olduğu belirtiliyor.

MADEM EVİ KREDİYLE ALDIN EV KREDİ DÖKÜMÜNÜ PAYLAŞ MİLLET SUSSUN…

Sendikanın eski mali sekreteri ve kurucusu olan Erdal ERVAN ile yaptığımız röportajda; Sendika ’ya kayyum talebi ile acılan davanın bir duruşması yarın gerçekleşecek. Sendikada usulsüzlükler olduğu AP açık ortada olduğunu iddia etmeye devam etmekteyim, eski parayla 2 trilyona yakın bir para nereye gidebilir, eski parayla bu 5 milyar 10 milyar değil ki karışıklık olsun, Bu eski parayla 2 trilyonluk bir paradan bahsediyoruz. Şu anda genel başkan ömer çağırıcı,  istifaları durdurmak için aldığı evi kredi ile aldığını iddia ediyormuş. Doğru olabilir Egerki doğruysa ev kredisinin dokümanını paylaşta üyelerin kafasındaki soru kalkarken, bizde yanlış bildiğimiz konuyu düzeltmiş olalım.

SENDİKADAN İSTİFALARI DURDURMAK İÇİN ÇALIŞMALARI HIZLANDIRDILAR

Güvenlik iş sendikasından şu anda çok sayıda istifa edildiği iddia ediliyor. Bunu durdurmak için İstanbul ve çevre illerde çalışmaları hızlandırıldığı belirtiliyor. İstatistiklerde de bunu Malesef ki AP açık göreceğiz. Ama inşallah yanılırım çünkü o sendikayı biz el bebek gül bebek büyüttük. DEDİ

ÖZEL GÜVENLİK HABER

özel güvenlik


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: