Güvenlik İşÖgg Haber

Güvenlik iş sendikası başkanının 600 Bin TL’lik ev iddiası

Güvenlik iş sendikası başkanının 600 Bin TL’lik ev iddiası…

Güvenlik iş sendikası genel başkanının 600 bin TL’lik evi olduğu iddiası sendika içerisinde ve özel güvenlik görevlilerini şaşkınlık yarattığı belirtiliyor. 2.ci olağan kongreden sonra sendika içinde kargaşalık olduğu ve muhalif kesimin iddiaları ve beyanları özel güvenlik görevlileri tarafından ilgiyle takip edilir oldu.

Güvenlik iş kurucu üyesi ve eski mali sekreterin iddiaları

Güvenlik iş sendikasının kurucu üyelerinden ve eski mali sekreter olarak görev yapan Erdal Ervan ’ın iddialarına göre sendikadan ayrıldığı günden bugüne kadar sendikada eski parayla 2 trilyona yakın bir paranın ne olduğunu geçtiğimiz günlerde özel güvenlik haber sitemizde yer vermiştik. Sendika üyeleri ve sendika içinde büyük etki yarattığı iddia edilen eski parayla 2 trilyonluk paranın nereye harcandığını merak eden üyelerin olduğu gibi, sendika içinde temsilciler arasında da konuşulur oldu.

Genel başkanın 600 Bin TL ’lik evi

Son günlerde ise güvenlik iş sendikası genel başkanın Ankara yeni mahallede 600 milyarlık bir evinin olduğu ve bazı belgeler ile bir özel güvenlik haber sitesinde yayın yapılması üzerine sendikanın sessizliğe büründüğü belirtiliyor. Sendika üyelerinin ise sendikadan tam bilgi alamayacaklarını düşündüklerinden dolayı sendikanın eski yönetiminde olan kişileri arayarak bilgi istedikleri belirtiliyor. Genel başkanın geçmişte biz şeffaf sendikacıyız demeçlerini hatırlatan, Sendikanın eski yönetiminde olan Erdal ERVAN genel başkan devamlı her yerde biz şeffaf sendikayız, sendikamızın içeriğini tüm üyelerimiz göre bilir diyerek üye toplamaya çalıştığı bilinmektedir. Madem şeffaf bir sendika bu eski parayla 2 trilyon paranın ve son günlerde gündeme düşen 600 milyarlık evin açıklamasını yapın biz ve üyeler görsün. Tapu ortada olduğu için yalanlamada yapılamıyor sadece sessizlik var ortada, ben inanıyorum ki bu çıkan haberler yalan değil yalan olmuş olsaydı, ömer çağırıcının para karşılığı aldığı güvenlik ajansı diye bir güvenlik haber sitesi var orada yalanma yapardı.

 

Ama şunun bilinmesini isterim tüm eski yönetim olarak olaya el attık, sendikaya el çektirilip kayyum atanması için dava açtık. Hiçbir sendikamızın üyesinin bir kuruşunu kimseye yedirmeyi düşünmüyorum sonuna kadar bu işin peşinde olacağım. Daha çok usulsüzlükler olduğunu düşüyorum, bakalım el bebek gül bebek kurduğumuz sendikanın ismi hangi haberlere konu olacak merak ve korku içinde onları takip ediyoruz DEDİ.

 

iddiaya konu olan güvenliginsesi sitesinden alınan belgeler

Güvenlik iş sendikası

özel güvenlik


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: