Güvenlik iş sendikası başkanına tepki büyüyor…

0
269

Güvenlik iş sendikası üyeleri ve güvenlik görevlileri tarafından tepki gösterilmeye başladı

Türk iş konfederasyonuna bağlı faaliyet yürüten Güvenlik iş sendikası başkanı Ömer ÇAGIRICI ’nın twitter üzerinden yaptığı paylaşımdan dolayı sosyal medyada tepkiler büyümeye başladı. Türk iş konfederasyon başkanının Çalışma ve sosyal güvenlik bakanı ile bir araya gelerek zam teklifini kabul ettiği saatlerde, mikrofonların kapalı olduğunu düşünerek rahat şekilde bakan ile yaptığı konuşma sosyal medya üzerinde çığ gibi büyüdür. Yaklaşık 2 gündür sosyal medyada gündem olan Türk iş konfederasyonuna işçilerin büyük kesiminden sert tepkiler gelirken, küçük bir kesimden ise destek geldiği görülmekte, destek verenlerin cogu kesimin ise Türk iş konfederasyonu çatısı altında çalışan veya maddi destek alan kişilerin olduğu iddia ediliyor.

Güvenlik iş sendikası başkanı tepki almaya başladı

Türk iş başkanı Ergün ATALAY ’ın yaptığı anlaşmada işçilerin lehine gözle görülür şekilde bir artışın olmadığı, ve mikrofon kazası sonucu bakan ile konuşmalarına tepki gösteren işçilere, Sendika başkanı Ömer ÇAGIRICI tarafından twitter üzerinden yaptığı paylaşım ile gözleri üstüne çekti. Çeşitli konular ile gündeme gelen güvenlik iş sendikası yönetimi bugün ise Çağrıcının paylaşımı ile gündeme geldi.

Ellerinden oyuncağı alınan çocuklar bağırmaya başladılar

Türk İş başkanı Atalay’a desteğini göstermeye çalışırken Özel Güvenlik sektöründe gündem olan çağırıcının yapmış olduğu twitter paylaşımı elden ele dolaşmaya başladı. Türk iş konfederasyonunda Yoğun bir şekilde istifaların olduğu, bunların içinde ise güvenlik görevlisi olarak çalışan ve  üye olan işçilerinde yoğun olarak istifa ettiği iddia edilen dönemde bu paylaşımın işçiler tarafından nasıl bir tepki vereceği ise ilerleyen süreçlerde belli olacak.

 

sosyal medyada bu ve bunun gibi paylaşımlar hızlı şekilde yayılmaya başladı

Güvenlik iş sendikası

özel güvenlik

Özel güvenlik haber.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here