Güvenlik İş

Güvenlik iş sendikası algı yaratıyor

Güvenlik iş sendikası – Erdal ERVAN ile röportaj

Güvenlik iş sendikasında son günlerde gündeme düşen haberlerin art arta geldiği görülmekte. Kayyum davası açılması ile kılıçların çekildiği sendikaya tepkiler günden güne büyüyor ve her gün gelen bilgi ve belgeleri özel güvenlik haber sitesi olarak inceleyerek sektör içeresinde çalışanlara iletmeye devam edeceğiz. Kayyum davası açan ve bir çok konuda savcılığı suç duyurusunda bulunan güvenlik iş sendikasının muhalif kesimi son olarak büyük çaplı bir suç duyurusunda bulunmaya hazırlandığı dile getiriliyor. Sendikanın kurucu üyelerinden olan ve eski dönem mali sekreterlik yapan Erdal ERVAN ile yaptığımız görüşmede bizlere şunları aktardı;

Sendika algı yaparak kendini aklamaya çalışıyor

Ben güvenlik iş sendikasının kurucu üyelerindenim şu anda genel başkan yardımcılarının gündeme gelen resimlerinden sonra, benim doğum günüm olduğunu ve o planı benim yaptığımı söylüyorlar. Ben alkol alan bir insan değilim, öyle bir mekanda masa ayırt Edip, dansözlere para takacak kadarda param yok, sendika içerisinde küçük bir pasta kestik doğrudur, ama dediğim gibi bir pavyonda masa kapatıp 2 tane dansöz oynatacak kadar param maalesef olmadı, bunlar şu anda algı oluşturarak gündemi soğutmak için ellerinden geleni yapıyorlar, istifaları durdurmak için her çeşit söylemde bulunuyorlar, bunların hepsi yalan bilgidir, sendika üyelerini ve sendikaya gönül vermiş kişilere buradan belirtiyorum.

600 binlik evidemi ben aldım ?

Her gün çeşitli beyanlarda bulunarak, beni karalamaya çalışan güvenlik iş sendikası yöneticilerine sesleniyorum, peki genel başkanın 600 binlik evinide ben mi zorla aldırdım ? Krediyle aldım diye beyanlarda bulunan Çağrıcı neden belgeleyemiyor bu krediyi ? Hangi bankadan aldın, ne zaman aldın, mal beyanı verdin mi, yönetimde olan kişiler sendikadan hizmet parası adı altında para aldi mi, ne kadar aldi. Bunları açıklayın hep beraber görelim, zaten mahkemede bunlar çıkacak ama, Erdal ERVAN yapıyor dediğiniz üyeler var, açıklayın onlarda görsün.

Kapsamlı suç duyurusunda bulundum

Bu kadar şaibe var ortada ve hiç bir şey açıklayamıyor sendika yönetimi, açıklayın herkes öğrensin, geçen hafta kapsamlı bir suç duyurusunda bulundum, ve artık bu işin kaçışı yok, ben bu sendikayı kurarken hiç kimsenin hakkını yedirmeyeceğim diye yemin ettim, bende suçluysam mahkeme karşısında hesap vereceğim, herkes hesap verecek ama hiç bir üyemin hakkını kimseye yedirmeyeceğim DEDİ.

özel güvenlik haber 

özel güvenlik


Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: