SON DAKİKA
AdanasporAkhisar BelediyesporAlanyasporAntalyasporBeşiktaşBursasporÇaykur RizesporFenerbahçeGalatasarayGaziantepsporGençlerbirliğiİstanbul BaşakşehirKardemir KarabüksporKasımpaşaKayserisporKonyasporOsmanlı SporTrabzonspor

guvenlik is ilanlari

Bu haber 09 Nisan 2019 - 21:20 'de eklendi ve 21 views kez görüntülendi.

guvenlik is ilanlari

İstihdam seferberliğine nihai sürat takviye veren Türkiye İş Müessesesi üstünden yayınlanan duyurular ile binlerce kalifiye güvenlik görevlisi alımı inşa ediliyor.

Türkiye genelindeki birçok müesseseye ilköğretim mezunu olmak şartıyla güvenlik görevlisi alınacak. Sizde haber ayrıntısında bulunan güvenlik görevlisi alımları linkine tıklayarak, kendinize makul bölgede İŞKUR başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz. İŞKUR üstünden eleman alımları için duyurular ardı ardına yayınlanmaya devam ediyor…
Türkiye İş Müessesesi vasıtasıyla ülke çapında birçok yurttaşa iş olanağı sağlamakta. Yeni yayınlanan ilanda minimum ilköğretim mezunu olmak şartı ile silahlı/silahsız 2 bin güvenlik görevlisi alımı gerçekleştirileceği açıklandı.

Vardiyalı çalışmaya uygun olan adaylar güvenlik görevlisi alımı için müracaatte bulunabilir.
Yüz binlerce yurttaşa iş ya da istihdam gerçekleştiren İŞKUR (Türkiye İş Kurumu) sürat kesmeden eleman alımına değin duyurular yayımlamaya sürüyor. Bir defa kentte, değişik işletmeler bünyesine minimum ilköğretim mezunu, 2 bin seviyesinde güvenlik görevlisi istihdam edilecek. Güvenlik görevlisi olarak çalışmak isteyen adaylar kimi kriterlere makul olması gereklidir. Genel itibari ile ortak müracaat şartları haberimizde bulunmaktadır.
Çeşitli kurs ve sınavlardan geçerek geçerli sertifikalara sahip binlerce güvenlik görevlisi adayı İŞKUR üstünden güvenlik görevlisi alım ilanlarına müracaat yapabilirler.

Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM) doğrulusunda uygulanan ÖGG imtihanını geride bıraktığımız adaylar için İş ve İŞçi Bulma Müessesesi(İŞKUR) vasıtasıyla Türkiye’nin muhtelif illeri için yayınlanan güvenlik görevlisi alım ilanlarının genel şartları ile her müessesenin kendisine özgü kimi kalifiye şartları yer almaktadır. Güvenlik görevlisi sebep olunur? İŞKUR’a sebep müracaat yapılır?
Güvenlik Görevlisi İş İlanları için TIKLAYINIZ

GÜVENLİK GÖREVLİSİ Müracaat ŞARTLARI

İş arayan birçok bireyin gözü İŞKUR’a döndü. Kurum’dan yayınlanan ilan ile 2 bin güvenlik görevlisi alınacak.
Başvuru şartları şöyle açıklandı;
Türkiye Cumhuriyeti Yurttaşı olmak
18 yaşından devasa olmak
21 yaşından devasa olmak
Kamu haklarından yoksun olmamak
En az ilköğretim mezunu olmak
Kamera sistemleri ile ilgili deneyim sahibi olmak
Görevine mani sıhhat meselesi bulunmamak
Askerlik ile teması bulunmamak
Vardiyalı çalışmaya uygun olmak
İletişim ile ilgili becerili olmak

NASIL Müracaat YAPILIR?
Güvenlik görevlisi olmak isteyenler için İŞKUR üstünden başvurularını yapabilirler. Güvenlik Görevlisi İş İlanları için TIKLAYINIZ

Size makul olan il ve şartları tamamlıyorsanız İŞKUR sistemine kayıt olarak müracaat yapabilirsiniz.

Özel güvenlik görevlisi Nasıl olunur?
Özel güvenlik görevlisi olmak için ilinizde tespit edilen sertifika vermeye yetki sahibi olan kurumlardan silahlı ya da silahsız olmak suretiyle eğitim almanız gereklidir. Bunun akabinde her yıl Güven Genel Müdürlüğü doğrulusunda düzenlenmekte olan ÖGG imtihanına katılıp etkin olmalısınız. Bu imtihan her yıl 6 sefer uygulanmaktadır ve etkin sayılmak için de minimum 60 puan almanız gereklidir. Şayet ilk girişinizde imtihanı kazanamadıysanız da birbirini takip eden 4 imtihana, imtihan harcı ödenerek katılınabilir. Öncelikle silahlı ve silahsız olmak suretiyle iki tür kalifiye güvenlikçi yer almaktadır. Bu ikisi için de aranan şartlar ve adaylardan istenilen belgeler değişiktir.
Bu belgelerin neler olduğuna bu arada sertifika ile ilgili daha fazla malumat vermiş olabildiğimiz silahlı silahsız kalifiye güvenlik sertifikası sebep nereden içerler yazımızdan ulaşabilirsiniz.

 


PUAN DURUMU
Süper Lig
# TAKIMLAR O AV P
PTT 1.Lig
# TAKIMLAR O AV P
LİG FİKSTÜRÜ
Süper Lig
PTT 1.Lig