Güvenlik haber 2019

0
102

Güvenlik Haber 2019

Özel güvenlik mesleğini yakından takip etmeniz ve bu konuda bilgi sahibi olmanız amacı ile güvenlik haber 2019 portalları oluşturulmuştur. Ülkemizde özel güvenlik görevlilerinin gün içinde yaşamış olduğu olaylar ve flaş gelişmeler bu siteler üzerinden takip edilmektedir. Güvenlik mesleği oldukça zordur. Çünkü meydana gelen çeşitli olaylar ile güvenlik görevlilerinin canı tehlikeye girmektedir. İnsan sirkülasyonun yoğun olduğu ortamlarda güvenlikçilerin trafiği de oldukça kalabalıktır.

Güvenlik haber siteleri üzerinde günlük olayların yanı sıra sınavlara ilişkin duyurular da yer almaktadır. Sınav takvimi, güncel sınav tarihleri gibi bilgilere haber sitelerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca daha önceki yapılan sınavlarda çıkmış sorular da yine bu siteler üzerinde mevcuttur. Bu sitelere giriş yaparak çıkmış sorular hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Bu sorular sınavlardan daha yüksek puanlar almanıza yardımcı olacaktır.

Ayrıca sınav sonuçlarının ne zaman ilan edileceği, nereden öğrenilebileceği de yine bu sitelerde mevcuttur. Sınavlara ilişkin detaylı bilgi almak için Emniyet Genel Müdürlüğü Özel Güvenlik Daire Başkanlığı internet sitesine giriş yapabilirsiniz.

Özel güvenlik görevlisi personelleri tarafından en çok merak edilen konulardan bir tanesi de özel güvenlik yasasının meclisteki son durumudur. Bu yasa tasarısı ile özel güvenlik personelinin özlük haklarında olumlu anlamda iyileşme yaşanacaktır. Bu gelişmeleri sitemiz üzerinden de yakinen takip edebilirsiniz. Yasanın kabul edilmesiyle özel güvenlik personeli kadroya geçmiş olacak. Bu da maaşlarda bir artış anlamına gelirken emeklilik dönemi için de yeni haklara sahip olunmuş olacak.

Güvenlik haber 2019 siteleri üzerinden ulaşabileceğiniz bilgilerden bir tanesi de özel güvenlik alımıdır. Şayet kamu ya da özel sektörde istihdam edilmek istiyorsanız açık kadrolara ve kamuda yapılacak olanlarla ilgilenmeniz gerekir. Özellikle bu ilanları kaçırmadan yakından takip etmek sizlere yarar sağlayacaktır.

Özellikle bazı bakanlıklar alım yapmaktadır.

Yayınlanmış olan ilanlara şartları taşıyan adaylar başvuru yapabilirler. Belirlenen tarihlerde gerekli evrakların teslim edilmesi ile başvuru süreci başlamış olacaktır. Başvurular kabul edildikten sonra mülakat yapılır. Sınavlara, sınav tarihlerine, işe alımlara, mülakatlara ilişkin bilgilere haber portalları üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca iş ilanları için iş bulma sitelerinden de yardım alabilirsiniz.

özel güvenlik

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here