En güvenilir sendika özgüven sen oldu

0
160

En güvenilir sendika özgüven sen oldu

CSGB tarafından 6 aylık tüm sendikaların çalışması ve üye istatistikleri bugün itibari ile açıklandı. Sektörümüzde faliyet yürüten hak iş konfederasyonuna bağlı şekilde çalışma yapan özgüven sen bu zorlu sınavdan başarılı şekilde ayrıldı. Özel Güvenlik sektörüne en sonuncu olarak girmesine rağmen, başarılı öğrenci gibi lider olarak çıktı.

Özgüven sendikası en başarılı sendika

Kamu kurum ve özel sektör ayırt etmeden tüm üyelerin derdine çare aradığı belirtilen ve özel güvenlik görevlileri tarafından ilgi gören sendikanın basarisinin sırrı ise dürüst kimseyi kandırmadan yoluna devam etmesi olduğu belirtiliyor. Kamu kurumunda çalışan üyeleri ile yaptığımız röportajda: biz daha önce başka bir sendikaya üyeydik kurum olarak her gelmelerinde bizlerin haklarını anlatacaklarına diğer sendikaları kötülüyorlardı ve her seferinde ayrı ifadeler kullanıyorlardı. Bizde artık bıktığımızdan dolayı özgüven sendikasına geçiş yaptık. Ve çok memnunuz en azından aradığımızda ulaşabiliyoruz. Benim şahsi görüşüm özgüven sendikasının başarısının sırrı, dürüst, yalan dolansız sendika anlayışından geliyor DEDİ.

Özel güvenlik haber sitesi olarak sektördeki sendikaları gözlemlediğimiz zamanda özgüven sendikasının yönetimi kendi halinde ve medyaya yansıyan herhangi bir olumsuz durumu olmadığı sitemiz olarak görmedik.

özel güvenlik haber

özel güvenlik

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here