Çetin Group 21 yaşında

0
135

Çetin Group Ailesi 21. yılını çalışanlarıyla beraber kutladı. Çetin Grup; faaliyetlerine 1998 senesinde İdare Heyeti Başkanı Ahmet ÇETİN doğrulusunda kurulan Güvenlik firması ile başladı. 2000 senesinde Temizlik, Lojistik ve Eleman nakliyeciliği faaliyetlerine başlanmıştır. Ayrıca Kimya pazarında gayret gösteren Benzo Set firması satın alındı.

2002 senesinde Piyasa hissesi hızla büyüyen güvenlik faaliyetleri ile ilgili profesyonel görev sunumunu yapmak yerine Çetin Özel Güvenlik Hizmetleri şirketini kurarak fiziki ve elektronik güvenlik hareketlerini tek tek çatı altında toplandı. 2004 senesinde Kozmetik üretimi inşa etmek emeliyle Atak Farma Kozmetik Firması kurularak imalat tesislerinin esasları atılmıştır. Ayrıca Çetin Küme Oto Kiralama şirketini kurup, aktif olarak vasıta ve filo kiralama hizmetlerine başladı.

Devamında ;

2005 senesinde Atak Farma Firmamız, inşaat süreci bitiren kendisi imalat tesislerinde kozmetik imalatına başlamıştır. 2005 senesinde heyetmiş olan Çemobsan Mobilya firmamız 2007 senesinde mobilya imalatına başlamıştır. 2010 senesinde CEO insan Kaynakları firması heyetmiş ve 4904 sayılı kanun kapsamında IK Danışmanlığı hizmetine başlamıştır.

2012 senesinde Çetin Group Küresel pazarda vatan dışında güvenlik hizmeti gerçekleştiren ilk Türk firması meydana gelmiştir. Yurt dışında beynelmilel tek hava limanında güvenlik hizmeti sunumuna başlamıştır.
Profesyonel kadrosu ile görev vermeye başladığı butik projelerde mevcut mesleksel uzmanlığı, görev sırasında hiç ödün vermediği ilke ve standartları, eğitim ve teknolojik yeniliklerin yükten ziyade tek donanım bulunduğu anlayışı, müşteri ilişkilerinin dürüstlük ve sadakat esası üstüne kurulması prensibi vasıtası ile yakaladığı muvaffakıyet neticesinde gelinen bu noktada bu gün için; Yurt içinde ve yurt dışında büyüyerek güvenlik hizmetlerinin yanında; temizlik, yardımcı imalat işletmeciliği, insan kaynakları, lojistik ve eleman nakliyeciliği, eğitim kurumları sektörlerini de etkinlik bölgesine katmıştır.

Çetin Küme görev sektöründeki hareketlerini ülke genelinde yerleşik olarak sürdürmektedir. Çetin Küme Türkiye güvenlik sektörünün lider kuruluşlarından olup beynelmilel iş normlarına makul ve bu kapsamda hareketlerini devam ettiren çeyrek asıra yaklaşan deneyimi ile pazarında öncü konumdadır ve içeriğinde 6.000’in üstünde şahıs görevlendirilmiştir. Yeniliklere ve yatırıma verilen önemle her geride bıraktığımız gün büyüyen, kendini lokal ve küresel ekonomik şartlara ve değişimlere uydurabilen, stratejik alanlardaki gelişmeleri yakinen takip edip süratli tepkin gösterebilen geniş tek küme durumuna gelmiştir.

Grubumuz Türkiye`de tespit edilen birçok yerli ve ecnebi ana paralı şirketlere yüksek müşteri memnuniyeti ile görev vermektedir. Mevcut müşterilerimizin 200 ’e yakın bölümü Türkiye`nin en devasa ilk 1000 firması arasında bulundu. Yönetim doğrulusunda belirti edilen çalışma sisteminde;

Müşterilerimiz bizim açımızdan her şeyden evvel “iş ortağımızdır”. Bu birliktelik içerisinde biz Çetin Küme olarak en kalifiye hizmeti en doğru şeklinde ve her vakit müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurarak sunarız.
Güvenliğin, emanet edildiği ve “güvenilir olmanın” haysiyet edildiği tek sektörde öncü olmanın gururunu yaşıyoruz.
Bu başarının delili milli çapta yerli ve ecnebi müşterilerimize sağladığımız hizmetlerdir.

“SİZ”i de, 20 seneye yakın müddettir kendimize “güvenen” ve sektörün “LİDER”i yapmış müşterilerimizin arasına katılmaya çağrı ediyoruz.
denildi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here